Infolinia
Inteligentny dom w zasięgu twojej ręki

Aplikacja „Exta Free+” dostępna w GooglePlay oraz AppStore

Miło nam poinformować, że od niedawna dla użytkowników urządzeń z systemem Android i iOS dostępna jest nowsza aplikacja do sterowania elementami systemu EXTA FREE. „Exta Free+” w odróżnieniu od starszej wersji aplikacji wyróżnia się ciekawą szatą graficzną (przełączane skórki), łatwiejszą i bardziej intuicyjną obsługą oraz pewnymi dodatkowymi funkcjami takimi jak skróty w aplikacji i widgety na pulpicie telefonu. Aplikacja dla systemu Android jest zgodna z aplikacją dla systemu iOS – dzięki temu możliwa jest obsługa systemu równocześnie z poziomu różnych urządzeń mobilnych co wcześniej było dość kłopotliwe. Dla systemu Android w przypadku wersji instalowanych na tabletach wprowadzono możliwość obsługi w orientacji poziomej. W przypadku scen dodano możliwość wywoływania konkretnego koloru w scenie ( przy współpracy ze sterownikami RDP-11 ).

Wymagania:

-aplikacja poprawnie działa z wersjami systemu Android począwszy od wersji 4.0.3

-w przypadku systemu iOS wymaga systemu iOS 7.1 lub nowszego i jest zgodna z urządzeniami iPhone, iPad oraz iPod touch

-w przypadku korzystania z aplikacji równocześnie na urządzeniach z systemem Android oraz iOS konieczne jest zainstalowanie aplikacji
„Exta Free+” na obu urządzeniach

-przed zainstalowaniem aplikacji „Exta Free+” zalecane jest odinstalowanie starszej aplikacji Exta Free (dotyczy systemu Android oraz iOS)

-kontroler EFC-02 Mini z oprogramowaniem w wersji v2.3.1

Uwaga:

Aplikacja „Exta Free+” w przypadku systemu Android jest  kompatybilna z aplikacją „Exta Free” w wersji v2.2. Kompatybilność dotyczy tworzonych konfiguracji. W przypadku konfiguracji, które były tworzone na starszych wersjach aplikacji Exta Free niż wersja v2.2 mogą pojawić się problemy z poprawnym zaczytywaniem konfiguracji z kontrolera. Aplikacja „Exta Free+” dedykowana jest głównie dla nowych użytkowników systemu ( nowo tworzonych konfiguracji ). W przypadku problemów z działaniem starszych konfiguracji należy wrócić do aplikacji  Exta Free w wersji v2.2 lub dokonać restartu kontrolera i dokonać konfiguracji wykorzystując od początku aplikację „Exta Free+”

0